kolmapäev, 20. jaanuar 2016

Õnneks ei ole vaja palju.

Tere Teile kõigile,

Aeg lendab ikka kiiresti ja viimasest postitusest on ikka väga, väga palju aega möödas. Ega ma tänagi väga pikka juttu tee.

Lihtsalt tahtsin Teile teada anda, et esiteks on minuga kõik korras ja teiseks ma olen rõõmsam kui varem. Päike paitab minu põsekesi ning ma suudan igas päevas killukese õnne leida, et naeratada. Ma olen endas üles leidnud need head asjad, mis mind jalule tõstavad. Muidugi on minu kõrval ka minu armas härra, kes suudab mind iga päev õnnelikuks teha ja naerma panna. Me oleme ikka paras paar.

Uskumatu aga tõsi kirjutan ühe väikese lookese sellest, kuidas ma täna oma vanale rajale tagasi astusin. Kes teab see teab, kes ei see ei, siis nüüd saab teada. Ma alustasin oma lasteaia tööd õpetaja abina. Täna kui said tähtsad jutud räägitud, positiivsust täis mina, läksin sööklast mööda ja tuli tahtmine laud ära katta (üks inglike ütles seda, et võiks teha). Mõeldud tehtud ja nii saidki lauale supitaldrikud, supilusikad, magustoidutaldrikud, supp, leib ja magustoit. Te võib olla ei usu aga ma tundsin end nii õnnelikuna, sest ma sain tagasi tulla hetkeks oma vanade liistude juurde. Ma sain olla see, kes ma olin vanasti ja samas tundsin ma ennast nii fannina. See tunne, mis mind valdas oli ikka super, sest ma tundsin samal ajal nii õnne kui rõõmu. Õnneks ei ole vaja palju ja see tegi minu tänase päeva väga õnnelikuks. Kes on elus sama tunnet tundnud teab, millest ma räägin.

Homme ootab ees aga üks koolitus, kus saab targemaks teemal "Tugevate tunnetega toimetulek". Teemad on põnevad aga eks ole näha kas saame targemaks ka. 

Nädalavahetuseks on meil ka härraga plaanid tehtud. Laupäeval on päeval üks sünnipäev, kus lähen tegelen lastega paar tundi ja peale seda põrutame härraga maale emale külla.

Uus nädal tõotab praegu leebem tulema aga veebruar on selle eest väga toimekas. Hambaarst, lahtine tegevus, üks väike reis härraga, sõbrapäev, tavaline arsti külastus, Eesti Vabariigi aastapäeva pidu (meie korraldada), üks sünnipäev ja juba ongi veebruar läbi. 

Nüüdseks teile lehva, lehva ja järgmise korrani. Nautige lund, käige kelgutamas ja uisutamas ning võtke lumest viimast.

Marve 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh Teile.

Alustuseks alustan oma tänast postitust ühe tsitaadiga.  Selle tsitaadi mõte on edasi anda seda, et naudin iga hetke oma elus. Isegi seda k...