neljapäev, 21. juuli 2016

Suvi ja Pärnu rand.

Terekest,

Seekord natuke eelmisest nädalast ja sellest nädalast.

Eelmine nädal oli meil väga toimekas. Kolmapäeval, neljapäeval käisime Nunnu ja härraga Pärnus. Algul käisime shoppamas ning pärast läksime tädile külla. Tore üllatus oli veel see, et onugi tuli sinna. Jutustasime, kohvetasime, sõime kooki ja lihtsalt olime.

Järgmisel päeval käisime tädi töö juures, kus sai ostetud Nunnule kojutoomise riided. Kellel veel huvi kiigake Ti&Ti õmblused (siin võimalud toodetega tutvuda). 
Kuna Pärnus käies peab ikka mere ääres ka käima, siis seegi sai tehtud. 


Asjad aetud läksime tädi juurde tagasi. Panime asjad kokku ja hakkasime koju sõitma.

Enne koju naasmist sõitsime veel Vigalast läbi. Külastasime Vana-Vigala mõisa ja saime sinna isegi sisse. 

Turistid :)

Reedel aga põrutasime õe ja -pojaga maale. Ega me sel päeval suurt midagi ei teinudki. Nautisime lihtsalt aega ja jutustasime maast ning ilmast. 
Laupäev kulus meil ennekõike rohimisele. Õhtul viisin veel õe bussile ja põrutasin Haapsalu, et vend koos sõbraga autode näituselt koju tuua. Jessas.... kui umbes oli Haapsalu sel nädalavahetusel. Õudne.

Pühapäevgi möödus mul rohimise tähe alla. Pean tunnistama, et oma suure kõhuga sain täitsa kenasti rohida. Peale selle sain ka D-vitamiini patareisid laadida. Ühesõnaga taaskord üks super nädalavahetus maal. 

Kõige toredam selle maal käigu juures oli muidugi see, et sõime niiiiii palju värskeid marju. Söödud sai vaarikaid, tikreid, sõstraid (valgeid, musti, punaseid) lõpuks veel herneid, kurki, redist. Küll oli ikka hea.
Peale selle värske sõime veel õhtusöögiks värskeid kartuleid heeringa ning hapukoore tilli sibula kastmega... mmm... küll oli ikka häää. 

Vot selline tore nädal oli meil eelmine nädal, aga see nädal...

Teisipäeval käisime Nunnuga ämmaka vastuvõtul. Nunnu on end ilusti õigesse asendisse keeranud ja kõik on korras. Ämmaka sõnul olen endiselt ideaalne rase, sest kõik on nii nagu peab. 

Kuna teisipäeval oli väga ilus ja soe, siis otsustasime mere äärde minna. Mõeldud tehtud... Nii võtsimegi härra õe ja ta kaasa Keilast peale ning läksime Kloogale. Meie käisime Nunnuga esimest korda meres ujumas. Küll oli mõnus ... Ilm oli küll tuuline, aga kui vette viskasid, siis välja sealt küll tulla ei tahtnud. 

Suvitajad :)
Eile käisime Nunnuga massaažis. Küll oli ikka hää. Kel ikka vähegi  raseduse ajal võimalik, siis kasutage seda. Kõhubeebilegi meeldis see, sest tudus kogu aja. 

Kuna härral on tulemas pikk vaba nädalavahetus, siis on mõte puhkama minna. TELKIDEGA. Sellest kõigest juba järgmine kord. Nüüd lähengi asju pakkima.
Teile mu lugejad soovin mõnusat saabuvat nädalavahetust.

Päikest,
Marve.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh Teile.

Alustuseks alustan oma tänast postitust ühe tsitaadiga.  Selle tsitaadi mõte on edasi anda seda, et naudin iga hetke oma elus. Isegi seda k...