esmaspäev, 23. jaanuar 2017

Kokkuvõte kõigest

Heihops.

Olen olnud jälle pikalt oma blogist eemal.

Põhjus väga lihtne.

Meil on remont. Juhuuu lõpuks ometi. Nüüdseks saame ka oma uues köögis süüa teha. Veel on mõned asjad teha ning kõik ongi valmis. 

Remondi juures on nii plusse kui miinuseid. Hetkel elame suht kastide otsas, sest kapid said ju kõik tühjaks tehtud. Peale selle on miinuseks see, et elamine nagu sealaut. Igal pool mingid asjad. Kuigi korralik sigala pidi suhteliselt puhas olema :).

Suureks plussiks muidugi see, et lõpuks saab ilusa ruumi ning asju tagasi paigutades saab midagi ära visata.

Eile sain jube asjad kappidesse ja suht palju sai ka keldri talletatud.

Nüüd muud juttu.

Üldiselt läheb meil hästi.
Reedel käisime tipsuga arstil. Süsti peale ei teinud teist nägugi. 4,5 kuu tulemused olid järgmised:
* Kaaluks> 6,940kg (juures 790gr); 
* Pikkuseks> 66,5 (juures 5cm); 
* Peaümbermõõt 40,5 (juures 1cm).

Tipsu oskab endiselt keerata ja seda juba suht ludinal. Eile avastas esimest korda oma varbad. Meeldib mänguasjadega mängida. Oskab ka nende peale väga kurjaks saada nii, et isegi nutma ajab. Üks suur rõõmurull, kes naerab ja jutustab palju. Hambaid ei ole. Oleme proovinud ka lisatoitu, aga see ei meeldi meile, aga harjutame tasapisi. Rinnapiim ikka see kõige parem. Õues meeldib talle väga magada. Öösel on hakanud iga kahe tunni tagant tõusma, mis on natuke väsitav. Eks see ole igati normaalne, sest ta kasvab ja kaua see "vee lurr" ikka kõhtu täis hoiab.

Kuidas lood minu trenni ja sellega?
Lood väga hästi. Kaal on isegi natuke langenud (tuletan meelde, et minu eesmärk ei ole hirmsasti kaalu langetada, vaid lihtsalt natuke kodust välja saada ja kaal parlanksis hoida, et see päris lakke ei läheks). Püüan nädalas ikka 2 korda käia jõusaalis ja peale seda ujumas. Vahel ei õnnestu üldse kuhugi minna. 
Kuna tellisin endale uued trenniriided, siis on motivatsioon eriti üleval. Nagu väike laps teeks kommi nimel midagi :).

Toitumine??? Mmm... Toitun nii nagu saan. Beebsu kõrval ununeb vahel isegi söömine või söögi tegemine ära, sest ta tahab kogu aeg tähelepanu ja seltskonda. Püüan vähemalt hommikul kohvi kõrvale süüa, sest see on kõige tähtsam. 

Mmm, mis veel?
Homme lähme tipsuga kahekesi meie uue köögi jaoks kardinaid vaatama ning veel mõningasi asju.
Kuna remondi tuhin juba sees, siis peale köögi valmimist võtame ette toad. Õnneks vaja teha ainult tapeedi vahetus ning uued põrandad.


Nii see on!
Päikest,
Marve

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh Teile.

Alustuseks alustan oma tänast postitust ühe tsitaadiga.  Selle tsitaadi mõte on edasi anda seda, et naudin iga hetke oma elus. Isegi seda k...