teisipäev, 13. juuni 2017

Üks lahe koht ühes toredas poes.

Hei, hei.

Täna jagan Teiega ühte toredat vaatepilti Laagri Maksimarketis, mis jättis igati sooja ja hea tunde.

Käisime laupäeval perega sisseoste tegemas nii Bauhofis kui ka Maksimarketis. 

Musu läks asju autosse viima ja mina suundusin poodide poole. Meil see tavaline, et enne söögikraami ostma minemist käime Home4yous, Handymanis ja kui Kangatzunglis on soodukas, siis kindlasti leian ka sealt midagi. 

Täna ei tahtnud ma sellest kirjutada, vaid hoopis ühest uuest poest, mis seal äsja avati. Poe nimeks Seele.

Miks ma sinna poodi sisse astusin? Ennekõike sellepärast, et ma nägin seal beebide asju ja mõtlesin, et lähen vaatan, mis seal, siis pakutakse. Seal oli igast beebidele mõeldud asju: põlled, lutid, lutipudelid, kreemid, mähkud, lapid jne, jne. 

Kõigepealt lummas mind seal üks Hippi niiskete lappide karp, mille Carolale ostsin. Mul õde ütles juba ammu, et miks sa pole endale sellist karpi ostnud. Ei näinud nagu vajadust ka, aga seal ma seda nägin ja nii see mu ostukorvis oligi. 
Karbi hinnaks 3,99€ + üks pakk lappe kaasas, mis olid karbis.
Pean tunnistama, et karp on väga hea, sest nii ei saa Tipsu neid lappe kätte. Muidu on ikka nii, et kohe kui lapid kuskil silmapiiril, siis hakatakse neid välja kiskuma ja suhu toppima. 

Enne seda kui ost tehtud sai lummas mind seal üks nurgake, milleks oli mähkimisnurk. Miks?
Seal oli olemas kõik, et beebsu saaks kuiva pepuga olla. 
Mind lummas see, et seal oli üks riiul, kus olid erinevates suurustes mähkud, mis olid nummerdatud. Pluss aluslinad ning kõik muu, mida on vaja mähku vahetuseks. Alustades niisketest lappides, lõpetades kuivade salvrätikutega. 
Kahju, et ma selles pilti ei teinud, aga kellel vähegi huvi saab kaema minna. Seda ma ka kahjuks ei tea kas see maksab midagi või mitte. Minule see igatahes meeldis ja väga.

Muidugi on seal veel üks aga. See on avalik. Ehk, siis seal ei ole mingeid seinu ümber, aga samas on see nii taga nurgas, et vaikselt saab selle mässu ikka ära vahetada. Ega seal mingit väljanäitust korraldata 😄. 
Tean, et mõne jaoks on see sama privaatne kui rinnaga avalikus kohas toitmine. 

Minu jaoks see ei ole probleem, sest ma valin sellise vaiksema ja rahulikuma koha. Ma ei ole algusest peale häbi või end kehvasti tundnud, et ma olen teda teiste juuresolekul rinnaga toitnud. See on ju tema söögilaud. 

Tulles tagasi nüüd selle poe jutu juurde, siis neil oli alles avamine, mille puhul jagasid ka kingitusi.Püüdsin, mis ma püüdsin, aga pilt jäi kahjuks sedapidi

Vot sellised väikesed asjad teevad meele kohe heaks ja erksaks. 

Täna on mul aga väga toimekas päev. Ärkasin juba enne 8st üles ja olen siiani tegelenud remondiga. Laps magab hetkel õues. Nii sain veel viimased kohad üle kruntida, et õhtul värv peale panna. 

Nüüd aga lippan Musununnu vanaema juurde, et teda natuke abistada. Kuna ta tervis on väga kehvakene, siis olen nüüdseks juba mitu head nädalat seal igapäevaselt käinud. 

Ehk kirjutan veel õhtul natuke oma tänasest toimekast päevas. Ennekõike lisan sinna pilte.

Päikest, mis natuke piilub.
Marve.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Aitäh Teile.

Alustuseks alustan oma tänast postitust ühe tsitaadiga.  Selle tsitaadi mõte on edasi anda seda, et naudin iga hetke oma elus. Isegi seda k...