pühapäev, 14. veebruar 2016

Ilusat sõbrapäeva!

Tere kõigile!

Ma olen väga pikalt taaskord oma blogist eemal olnud. Eks ma ikka kiikan ka siia, aga postitusteni ei jõua. Aga täna ma siiski näpistan väikese aja ja kirjutan ühe piskukese postituse. Härra ja kass tuduvad mõnusasti ja nii ei ole kedagi, kes närvidele käiks :).

Kõigepealt ilusat sõbrapäeva Teile mu blogi lugejad, vaatajad ja muidugi sõbrad. 

Minuga on läinud kõik kõige paremini. Ma olen ELUS :). Kuigi jah vahel on ikka nii kõrini, et magaks kogu päeva. 
Saladuskatte alla võin öelda, et see nädalavahetus oligi mul selline aeg, kus sain lihtsalt vedeleda, sest käisime härraga väikesel kruiisil. Saime natuke aja maha võtta ja teineteise jaoks pühenduda.

Veebruari kaks nädalat on olnud väga toimekad ja põnevad. Ennekõike tööalaselt, sest iga päev on erinev ja kogeb igast asju. Näiteks üks päev käis meil külas planetaarium, siis veel tore vastlatrall, 112 tegemine lumele, millega osalesime ka konkursil, minu lahtine tegevus, mis läks väga hästi, reedel sõime küpsisetorti maasikatega, mille tegi üks lapsevanem saabuvaks sõbrapäevaks. Mmm... see oli ikka hea. No ja üle ega ümber saa sellest, et hambaarsti juures sai ka käidud. ÕUDEN ikka, mis hinnad. Üks hammas maksab juba 65 euri :(. See kuu olen juba kaks korda käinud ja sellega asi veel ei piirdu :(.

Järgmine nädal on ka tore nädal, sest lasteaias on üks tore etendus ja meie Eesti Vabariigi aastapäeva pidu, ning viimasel nädalal on oodata vaba päev. On, mida oodata.

Kuna on sõbrapäev, siis minagi sain väikese kingituse härralt. Ta kinkis mulle Elizabeth Ardeni Green Tea parfüümi. Olen seda väga ammu tahtnud, aga nüüd lõpuks sain. Eks see nädalavahetus oli meie kahe jaoks tähtis, sest oli nii kihluse kui ka koos oldud aja tähtpäev. Oleme koos olnud juba 7,4 aastat. Aeg lendab ikka ruttu. 
Täna on plaan minna härra vanemate juurde, et väike kook süüa ja tass teed juua. 

Vot selline väike ja lühike postitus aga seniks olge ikka tublid. Hoidke end tervetena ja sööge palju vitamiini.

Marve.

Hüvasti, 2018 ja tere tulemast, 2019

Hei, hei. Täna, siis natuke möödunud aastast, mis on pakkunud nii kurbust kui ka rõõmu. Loodan, et uus aasta tuleb hulka rõõmsam, toimekam...